Muži dostali facku od zachraňujícího se Svinova

Fryčovice : Vítkovice - Svinov    2 : 3    ( 0 : 1 )

Po vítězství na půdě Dolní Lhoty, se od našich fotbalistů nečekalo nic jiného, než další vítězství. V podzimní části, jsme tomuto celku na jeho hřišti, podlehli nešťastně 3 : 2, takže jsme měli tomuto soupeři co vracet. Bohužel neproměňování šanci, špatně kopnutá penalta to jsou příčiny porážky. Doslova a do písmene, jsme se přesvědčili , že to samo nepůjde, a facka tak přišla možná v pravý čas. Jak šly minuty zápasu. 4.min. Jirka Pešek posílá pokutový kop nad branku, 14.min Ivánek vychytal šanci soupeře,ve 26.min Pešek tyč, a ve 31. se dostávají ke slovu hosté 0 : 1. Ve 35.min v šanci Koloničný nedává, poločas končí 0 : 1. Ve 48:min Honza Rumel nadvakrát nedává, a v 55.min Vykoukal střílí svou druhou branku. Naději vykřesává Pešek v 64.min 1 : 2, jenže o čtyři minuty později po našem zaváhání soupeř znovu odskakuje o dvě branky, 1: 3. V 81.min Pešek ještě mimo, za čtyři minuty je to znovu jen o gól, trefuje se Pešek 2 : 3, ale času už nezbývá a soupeř si snad i zaslouženě odváží tři body. Pro naše diváky i hráče končí zápas zklamáním, ale je třeba si uvědomit, že na vítězství se hraje 90. min. , a to co nás sráží, je trestuhodné zahazování gólových situací !