A tým potřetí v řadě nepoznal hořkost porážky

Fryčovice : Velká Polom   5 : 0  ( 1 : 0 )
Po neúspěšném vstupu do okresního poháru v Metylovicích, měli naši muži možnost nápravy, a to v dalším mistrovském utkání se soupeřem z Velké Polomi. Náš soupeř se prozatím krčí na úplném chvostu tabulky, proto nám velila povinnost, získat plný počet bodů, zvlášť v domácím prostředí.Začali jsme aktivně, do vedení jsme se dostali v 8.min., kdy po faulu na Honzu Rumla proměnil pokutový kop Jirka Pešek. Zhruba do 15.min. jsme měli ještě dvě šance, ale poté jsme zcela nepochopitelně vyklidili střed pole, a soupeř si s náma začal dělat co chtěl ! Domácí diváci byli právem rozčarování, a nebýt našeho brankáře a nemohoucnosti hostů, poločas jsme jisto jistě prohráli, naštěstí se tak nekonalo, a do kabin se šlo za stavu 1 : 0. Snad to bylo tím,že v 11. a 35.min. jsme museli nuceně střídat, takže trenér Pešek musel udělat korektury v sestavě. Žurovce střídal Rumel a Zahradníka Holub. Holub se postavil místo Staňka na post stopera, a Rimel se posunul na levý kraj obrany. V poločase přišel další tah trenéra, který poznamenal průběh naší hry, kdy nevýrazného Soška vystřídal Honza Vrtný, ten přešel na okraj zálohy, z halvu do útoku šel Šlosar a na pozici střední halva se stáhnul z útoku Jirka Pešek. Světe div se začalo to fungovat, Holub se z ničím nepáral a Pešek stačil dělat to, co předtím neplnili ani Šlosi se Soškem. V 57.min přichází akce jako ze žurnálu, Vrtný posunuje na Peška, a diváci věří, že je konec trápení 2 : 0 ! O šest minut později je ještě veseleji, Robin Koloničný na kterém je vidět vzestupnost výkonnosti, nic nevymýšlí, drží se hesla, když nevíš co s míčem vystřel.Parádní rána, míč končí v dolním rohu hostujícího gólmana 3 : 0. Dvacet minut pak bojujeme s nepřesností a nevynucenými chybami, ale to je již na pořadu další parádní akce, kdy po ose Pešek, Rumel, Vrtný poslední jmenovaný sám zakončuje 4 : 0 !O tři minuty později Honza Vrtný fauluje a hosté mají možnost snížit, kope se pokutový kop. Hráč hostí se rozbíhá, střela a nejlepší muž na hřišti Tomáš Ivánek pokutový kop likviduje ! Nedáš , dostaneš,běží 88.min., Vrtný jakoby chtěl naprapit svou chybu, zatáhne míč do šestnáctky předloží Šlosimu 5 : 0, tohle utkání už nemůžeme prohrát ! Diváci odcházejí se smíšenými pocity, je vidět radost z výhry, ale také starost z toho co při předvedené hře obrany a záložní formace, s námi udělá vyspělejší soupeř. Každé utkání je, ale jiné, tak musíme věřit, že se naše hra bude zlepšovat.

Ivánek

Žídek               Staněk                                        Volný                           Zahradník

Koloničný         Soško                                         Šlosar                         Žurovec

Pešek J         Rumel

Střídání : 11.min Rimel za Žurovce, 46.min Vrtný J. za Soška, 73.min Kobylák za Volného, a 84.min Janek místo Žídka.

ŽK: Koloničný , Holub