Mužům se v Darkovicích jako tradičně nedařilo
                                               Darkovice : Fryčovice 2 : 1  ( 2 : 1 )
Jako již tradičně  se nám v Darkovicích, příliš nevedlo, přestože jsme po krásné akci, šli Rumlem v 10.min do vedení. Bojující domácí, stačili za pět minut srovnat, a pět minut před poločasem vstřelili i vítěznou branku. Nic na tom nezměnil ani závěrečný tlak, ba naopak jsme mohli i inkasovat.

Zapletal

Žídek                           Volný                                           Staněk                                         Zahradník

Kobylák                       Soško                                         Pešek J.                                       Koloničný

Rumel           Šlosar

Střídání : 46.min Žurovec za Kobyláka, 53.min Dostál za Koloničného, 80.min Vrtný J. místo Žídka

ŽK: Žurovec, Volný