Ostrava-Jih : Fryčovice       2 :4   ( 1 : 2 )

Rumel              Pešek J.

Střídání : 49.min Kobylák za Staňka, 86.min Holub za Soška
Žk: Zahradník

Pešek team

Festival neproměněných šancí, tak by se dalo nazvat toto utkání. Domácí začali aktivněji, měli i šance,ale naše mužstvo brzy srovnalo krok. Obrany brnkaly na nervy oběma fanouškovským táborům, a jako první uspěli domácí v 19.min 1 : 0. Ve 23.min je vše jinak, Žurovec zatahuje míč, a jeho přihrávku zužitkuje Rumel   1 : 1. Neuběhly ani dvě minuty, pro Koloničného není míč ztracený, zabojuje, předloží míč Peškovi 1 : 2 !
Hra se přelévá ze strany na stranu, a jsme to opět my kdo může před poločasem rozhodnout. Máme dvě obrovské šance, stav nezměněn, končí poločas.Druhý poločas je opět v naší režii, ale soupeř srovnává v 60.min po hrubé chybě našeho hráče při rohovém kopu, začíná se odznova. O třináct minut později se opět raduje hlouček těch nejvěrnějších fryčovických fandů, ze záložní formace putuje míč k Peškovi, přichází centr a Rumlík ač tísněn překonává domácího gólmana potřetí. Domácí se snaží zoufale srovnat, míč však vybojuje Filip Volný, posune na Peška, ten zvedá hlavu a přízemní přihrávkou nachází na hranici velkého vápna Šlosara. Nejkrásnější akce zápasu, Šlosar nezaváhá a nádhernou technickou střelou trefuje růžek domácí brány 2 : 4, v nastaveném čase 90 + 1 je definitivně rozhodnuto, body z města putují na vesnici !