I přes nepříznivé okolnosti vezou muži z Kozmic důležitý bod

Kozmice : Fryčovice  1 : 1 ( 1 : 0 )

Po nešťastné sobotní porážce ve Vítkovicích - Svinově, zajíždělo naše Áčko k dalšímu venkovnímu zápasu, tentokrát do Kozmic. Na jaře se tomuto celku dařilo, ale podzimní část mu zřejmě nevychází dle představ, a v minulém kole na hřišti Píště rovněž nebodoval, takže se dalo čekat, že tento nezdar bude chtít na domácí půdě odčinit. Naši kluci vstoupili do zápasu lépe, a hned zkraje utkání jsme měli velkou šanci, stav se ale neměnil. Přestože se domácí s velkým štěstím ujali vedení ve 23.minutě, byli jsme to nadále my kdo třímal otěže zápasu pevněji v rukou. Ve 25.minutě se ocitá v obrovské šanci Jirka Pešek, ale není nám souzeno, poločas se dohrává za naší převahy, a domácí mohou děkovat svému gólmanovi, že drží čisté poločasové konto.V poločase dochází v našem týmu ke střídání, Robina Koloničného nahrazuje Jiří Plesník. Naše mužstvo pokračuje v nátlakové hře, avšak v 53.minutě dochází k zásadnímu ovlivnění zápasu.Staněk bojuje o míč, je faulován, a pan rozhodčí poněkolikráté neposkytuje výhodu. Za otázku na neposkytnutí výhody, dostává náš stoper žlutou, a následné kývnutí rukou na znamení nesouhlasu červenou kartu. Je zle, prohráváme 1 : 0, a máme ještě o hráče míň. Mužstvo však ukazuje charakter, bojuje, snaží se srovnat. Tlačíme se k soupeřově bráně, zatímco domácí zákonitě ohrožují naši bránu z brejků, a jejich největší šanci zlikviduje Ivánek v naší bráně. Běží 82.minuta, a přichází zcela zasloužená odměna v podobě vyrovnání,Holub jde tvrdě do hlavičkového souboje, vyhraje jej, míče se zmocňuje Jiří Pešek, nachází svou příhrou našeho dlouholetého střelce Honzu Rumla, je srovnáno 1 : 1 ! Konec zápasu si už hlídáme,  je nutno říct, že naši kluci byli opravdu lepším mužstvem, a zaslouženě si připisují do tabulky další důležitý bodík.