Pod Okruhlou se našim mužům dlouhodobě daří

Sobotní derby mezi Staříčem a naším mužstvem slibovalo nelítostný boj o body, hodně diváků, a snad i pohlednou kopanou.Naši kluci začali územní převahou a již ve čtvrté minutě jsme po rohovém kopu promarnili gólovou šanci.O čtyři minuty později pálí Rimel, Smetana vyráží, dorážku v těžké pozici posílá Šlosar opět do gólmana.Ve čtrnácté minutě se připomínají domácí, my kontrujeme Rumlem, tyč. O deset minut později pálí nebezpečně Jiří Pešek, těsně vedle tyče. Zdá se, že gól visí na vlásku, jenže Staněk hrubě chybuje, nabízí gól domácímu hráči, ten trefuje tyč, a náš gólman Zapletal chytá. Ve třicátéprvní minutě střílí Rumel, opět těsně vedle brány.Za tři minuty Pešek trefuje Smetanu stav nezměněn, a po převaze v prvním poločase svítí na ukazovateli skóre stav nula nula. Druhou půli začínáme velmi špatně, a hned v padesáté minutě nabízíme gólovku soupeři, jenže Zapletal vytěsňuje na roh. My sehráváme pořádnou akci po patnácti minutách druhé půle, ale Pešek  na centr Rumla nedosáhne.O šest minut později vysílá Šlosar až možná prudkou kolmicí dopředu Robina Koloničného, jehož hráč Staříče v rohu velkého vápna fauluje,kope se penalta. Na penaltový puntík si staví míč Pešek, rána, Smetana vyráží, jenže Jiří dorážku zvládá 0 : 1! Za minutku je vše jinak Soško pálí, gólman vyráží ke Šlosarovi 0 : 2. Nyní už jsme klidnější, takže se můžeme pokusit ještě nějaký ten gól přidat. To se stává v osmdesátédeváté minutě, Honza Rumel vodí domácí obránce jak slepé koně, najde si střeleckou pozici 0 : 3 je hotovo, body se z Pod Okruhlé stěhují znovu do Fryčovic !