Muži po nepřesvědčivém výkonu končí v prvním kole OP

Metylovice Fryčovice 2 : 2 ( 0 : 0 ) na pen. 4 : 3

V prvním kole okresního poháru jsme zavítali na půdu Metylovic, účastníka OP, a zároveň jsme i účinkování v tomto poháru ukončili.V prvním poločase jsme měli více ze hry, přišly i šance, ale v té největší ve 34.min. Šlosar selhal.Domácí se prakticky dostali k jediné střele za poločas, avšak i nám vázla finální přihrávka, nebo přesná střelba, poločas tedy končí nula nula. Po poločase jsme vystřídali čtyři hráče,  podobně si vedl i náš soupeř, kterému to oproti nám paradoxně pomohlo více a byli to právě oni, kdo začal diktovat tempo hry. Přesto jsme to byli my kdo se ujal vedení, když po zmatku v šestnáctce usměrnil domácí stoper míč hlavou za záda svého brankáře, běžela 60.min. O dvě minuty později přišla chyba v naší obraně, domácí srovnávají 1 : 1. Domácím jakoby narostla křídla,v 78. min opět po nedorozumění v naší obraně  ujímají vedení 2 : 1. Našim klukům se daří vyrovnat 3.min před koncem Šlosarem, ač domácí brání svůj náskok zuby nehty. Devadesátá min. končí naše trápení, přicházejí na řadu pokutové kopy. Domácí proměnují čtyři, my pouze tři, je rozhodnuto. Pokutový kop proměnili Pešek, Žurovec a Rumel smutnými hrdiny se stali Šlosar a Volný.