JABLUNKOV : FRYČOVICE    1 : 2    ( 0 : 1 )
  Branky :1:0  38´ Žurovec ( Rumel ), 2:0 54´ pk. Rumel ( Vrtný J.) , 2:1 70´

KOBYLÁK ( 76´JANEK)  SOŠKO     ŠPONIAR       ŽUROVEC

RUMEL           QUITT ( 32´VRTNÝ J. - 87´ VRTNÝ I.)
Bez karet

Do hry nezasáhli Dvorský, Plesník ( masér)

Po bodové ztrátě z minulého týdne, kde jsme pouze remizovali doma s Lučinou, jsme si jeli do Jablunkova minimálně pro bod. Nakonec z toho jsou všechny tři. Už před začátkem zápasu jsme si řekli, že jsme si přijeli zahrát fotbal, bez ohledu na výsledek. V prvním poločase jsme domácí k žádné šanci nepustili a naopak jsme si šance vytvářeli my. Ve 38´ jsme po jedné z kombinačních akcí na jeden dotek vyslali do brejku Žurovce, který zakončil akci úvodní brankou. I do druhého poločasu jsme vstoupili dobře. Střídající Vrtný Honza ( střídal zraněného Quitta ) vystihl kličku domácího obránce, který ho následně v pokutovém území poslal k zemi a následovala penalta. K ní se pak postavil Rumel a s přehledem v 54´ zvyšoval na 2:0.Po této brance domácí zvýšili aktivitu a dlouhými míči za naší obranu se snažili výsledek korigovat. Ze hry se jim to sice nepovedlo, ale v 70´ po jednom ze standartních kopu jsme nechali zcela volného hráče, který pohodlně snižoval na 1:2. Posledních dvacet minut už to byl boj. Naštěstí naše obrana  tlaku odolala. V 91´ byl při brejku jasně sestřelen Vrný I. (pouze za ŽK) po našem přímém kopu měl být zápas ukončen, ale pan rozhodčí nechal ještě hru pokračovat a v 92´ u nás stáli všichni svatí, to po centru a zakončení domácího útočníka na brankové čáře zaskakoval Žurovec, který odvrátil míč z prázdné brány. Následný roh už domácí nezahrávali. Dnes zaslouží oba týmy pochvalu, že chtěli hrát fotbal a připravili divákům podívanou až do konce.