Muži konečně prortazili střeleckou smůlu a mají tři body s Jabunkovem

FRYČOVICE : JABLUNKOV 2 : 1 ( 1 : 1 ) Branky : 20´ 0:1, 28´ 28´ 1 : 1 VRTNÝ ( ZAHRADNÍK R), 47´ 2 :1 STANĚK ( RUMEL)

SESTAVA:
ŽIDEK ( 89´ BONK) NEDOROST BARAN ZAHRADNÍK R. ( 81´HOLUB)
NEVLUD ( 46´ KOBYLÁK) SOŠKO STANĚK ŽUROVEC
RUMEL ( 90´ JANEK) VRTNÝ ( 46´ŠPONIAR)

ŽK: SOŠKO
DO HRY NEZASÁHL : DVORSKÝ

První kolo 4:O, potom čtyř zápasová šňůra bez vstřelené branky.Až v 6. kole jsme se konečně brankově prosadili a body s Jablunkovem po právu zůstali doma. Ke vstřelení dalších branek do sítě Jablunkova bohužel už nedošlo, hlavně šance Žurovce a Staňka po brance doslova volali. 20´minuta centr s poloviny hřiště za naší obranu a důslednost hostujícího útočníka a prohráváme 1:0. Naštěstí hned ve 28´ jsme dokázali srovnat po centru Zahradníka se dokázal prosadit Vrtný. Vstup do druhého poločasu nám vyšel ve středu pole vybojoval míč Šponiar, přistrčil míč Rumlovi a ten poslal do šance Staňka, který svou důslednosti vstřelil svůj první gól za Fryčovice . V dnešním zápase jsme si tři body po právu zasloužili.