Fryčovice : Nýdek

FRYČOVICE : NÝDEK 1 : 3 ( 0 : 2 ) Branky : 8´ 0:1, 17´ 0:2, 48´ 1:2 Šlosar ( Soško), 89ˇ 1:3

ŽK: MAKUCH , ŠLOSAR

Musel jsem pátrat kdy jsme doma naposledy prohráli, za moji éry se to ještě nikomu nepodařilo, tak jsem pátral v archivu a našel jsem datum 27.10.2012. Celku Nýdku jsme cestu velice usnadnili, kde jsme jim na obě branky namazali takovým způsobem , že jezdili na naší branku zcela sami. A kdyby jsme prohrávali o 4-5 branek nikdo by se nemohl ani divit. Tolik krát totiž fatálními chybami jsme vybídli hosty skórovat . Jednou musela tato série skončit , ale takovým to způsobem . A vymlouvat se že nám chyběli dlouhodobě zranění ( Baran, Nedorost) a k ním se přidali Quitt s Rumlem a od 27´i Makuch. Ztráta sice obrovská doslova likvidační, ale zbytek týmu se k tomu postavil jak se postavil.
Ve druhém poločase jsme sice převzali otěže zápasu pod kontrolu a i branka Šlosara ve 3´druhého poločasu nás povzbudila, ale šance které jsme si vypracovali skončili mimo Nýdecké brány. A šancí na srovnání nebo vítězství jsme si vypracovali nespočet.
Minulý týden jsme si odvezli 3 body z Jablůnkova, teď si odvezli 3 body fotbalisté Nýdku, takže žádná tragedie pouze sport. Jen asi někteří spadli z oblaků zpět do reality a zjistili , že se fotbalu musí dávat více, než 1-3 tréninky měsíčně, to pak na tom hřišti jde bohužel vidět.