Fryčovie : Horní Suchá

FRYČOVICE : HORNÍ SUCHÁ 3 : 1 ( 2:0) Branky : 27´ 1:0 Rumel ( Nedorost), 36´ 2:0 Rumel ( Šponiar), 77´ 2:1, 81´ 3:1 Šponiar ( Žurovec)

SESTAVA:

IVÁNEK

ŽIDEK BARAN NEDOROST JANEK ( 75´ ZAHRADNÍK)

VRTNÝ (61´KOBYLÁK) STANĚK ŠPONIAR ŽUROVEC

MAKUCH ( 46´SOŠKO) RUMEL

Do hry nezasáhl Dvorský
ŽK: Šponiar, Žurovec
Obou straně kvalitní utkání. H. Suchá se představila jako doposud nejkvalitnější tým z jakým jsme hráli. Prvních dvacet minut hosté dokazovali svou kvalitu a na hřišti dominovali, potom se hra vyrovnala a začali jsme hrát i my.Do této chvíle se dvakrát vyznamenal v bráně Ivánek. Ve 27´ vyslal Nedorost dlouhým míčem Rumla do šance a Honza se nemýlil a vedeme 1:0. Ve 36´našel rozběhnutého Rumla , krásnou přihrávkou Šponiar a Rumel postupoval sám na hostujícího brankáře a opět se nemýlil a na tabuli svítí 2:0. Hosté v druhém poločase zjednodušili způsob hry a snažili se dostat do šance nakopávanými míči to naším zadákům vyhovovalo a lehce míče odvraceli.Svůj hlavičkový den měl hlavně Baran, který byl v soubojích neomylný. V 77´zahrávali hosté přímý kop a snížili na 2:1. Ve snaze korigovat výsledek hosté změnili rozestavení na 3-4-3. Toto vyhovovalo našim ofenzivním hráčům , hlavně Žurovcovi který připravil svým spoluhráčům minimálně čtyři brankové příležitostí, ale ani z brankové čáry jsme nebyli úspěšní. 81´po dalším průniku Žurovce si na první naběhl Šponiar a branka na 3:1 celý tým uklidnila. Posledních deset minut jsme si výsledek už pohlídali. Dnes kluci předvedli nejlepší výkon v podzimní části