Fryčovice : Petrovice

FRYČOVICE : PETROVICE 3 : 2 ( 1 : 2 )
Branky: 2´ 0:1, 5´ 1:1 vlastní, 16´1:2, 47´ 2:2 Staněk ( Šponiar), 67´ 3:2 pk Rumel ( Vrtný I.)

SESTAVA:

IVÁNEK

HOLUB (61´ HLAVATÝ) STANĚK MAKUCH ( 38´ VRTNÝ J.) GALÁSEK

ŽIDEK ŠPONIAR SOŠKO ŽUROVEC ( 88´ PLESNÍK)

RUMEL KOBYLÁK ( 46´ VRTNÝ I.)

Do hry nezasáhl Dvorský.

ŽK: Žurovec

První poločas jsme doslova prospali a snad se báli hrát fotbal. Hráči Petrovic byli ve všech herních i individuálních činnostech lepší. Hned ve 2´ po chybě ve středu hřiště , si hostující hráč dovolil projít přes půl hřiště a zakončit brejk brankou. Naštěstí hned v 5´ po centru Soška si hosté dali vlastní branku. A vlastně se začínalo od znova. 16´ roh hostů nepokrytý hráč a znova prohráváme o branku. Doslova štěstí že jsme v prvním poločase už více krát neinkasovali . Po odstoupení Makucha ve 38´ jsme museli přeskládat celou obranu. Hned začátkem druhého poločasu ve 47´ na rohový kop Šponiara naběhl Staněk a srovnal na 2:2. Hostující Petrovice se stáhli na vlastní polovinu a hráli pouze na rychlé brejky. Do druhého poločasu zcela vyměněnému celku Fryčovic hosté touto taktikou ulehčili . A my se mohli více věnovat ofenzivě. V 61´ se bohužel zranil Holub a naše obrana se zcela rozpadla. Museli jsme opět improvizovat . Tím vznikaly v naší defenzivě okna , které ale řešil s přehledem rychlostně dobře vybavený Staněk, který nejednomu gólu zabránil. Byla jen otázka času jak dlouho budou Petrovice odolávat našemu tlaku. V 67´ se protáhl do pokutového území velice dobře hrající Vrtný Ivo a byl při zakončení faulován a kopala se penalta, tu si postavil Honza Rumel a s přehledem zvyšoval na konečných 3:2 . Za druhý poločas si kluci zaslouží pochvalu i když by se měli takovou to hrou prezentovat celý zápas.