Fryčovice : Staříč

FRYČOVICE : STAŘÍČ 3 : 2 ( 2:2)
Branky : 10´ 1:0 Rumel ( Žurovec), 21´ 2:0 Staněk ( Zahradník), 33´ PK 2:1, 38´ 2:2, 48´ 3:2 Rumel

SESTAVA
ŽIDEK NEDOROST BARAN ZAHRADNÍK ( 89´JANEK)
SOŠKO ŠPONIAR BONK ( 74´KOBYLÁK) ŽUROVEC ( 68´VRTNÝ)
STANĚK ( 71´QUITT) RUMEL ( 85´ MAKUCH)

Do hry nezasáhl náhradní brankař Holub
ŽK: Šponiar

K poslednímu domácímu zápasu a v derby z týmem Staříče jsme měli výborný začátek. Hned v 10´se po opakovaném rohu prosadil Rumel. Ve 21´ se po nahrávce Zahradníka, krásně otočil s míčem na hranici velkého vápna Staněk a jeho střela skončila u pravé tyče a stav 2:0 byl velice slibný. Potom hosté vsadili vše na ofenzivu a měli spoustu rohových kopu a nakopávaných míčů do našeho velkého vápna, kde těžili hlavně z výškové převahy. Nejprve ve 33´snížili z PK a hned ve 38´ po dalším centru na 2:2. Hned na začátku druhého poločasu ve 48´ se prosadil Rumel , jeho střela z 25-26 metrů se svezla po břevně do sítě. Nádherná bomba a gól roku. A jelikož hosté už nebyli ve druhém poločase tak nebezpeční po zásluze jsme vyhráli.
Všechny domácí zápasy jsme zvládli , bez prohry . Ze šesti zápasů 5 výher a 1 remíza a skóre 16:7. Z venkovních zápasu pouhé ( ubohé) 2 bodíky, ale ještě hrajeme v Dobraticích.