Fryčovice : Mosty u Jablunkova

FRYČOVICE : MOSTY 3 : 2 ( 1 : 0 )
Branky : 8´1:0 Rumel ( Zahradník), 65´ 2:0 Vrtný ( Soško). 73´ 2:1, 76´ 2:2, 81´3:2 Staněk
SESTAVA:
IVÁNEK
HOLUB (33´ŽIDEK) BARAN NEDOROST ZAHRADNÍK ( 77´ JANEK)
STANĚK ŠPONIAR SOŠKO ŽUROVEC ( 46´VRTNÝ)
RUMEL ( 89´ KOBYLÁK) MAKUCH ( 66´BONK)

Hned v 8 ´ po centru Zahradníka se v pokutovém území prosazuje Rumel a vedeme 1:0. Další minimálně tři šance zůstali nevyužity a to i když jsme dostali míč za obranu soupeře a proti našim hráčům stál už jen brankář. Doslova jsme první poločas prohospodařili. Do druhého poločasu jsme vstoupili brankou Vrtného po přihrávce Soška a stav se navýšil na 2:0 a přicházeli další velké šance , bohužel bez produktivního zakončení. A jak to tak bývá soupeř v 73´snižuje na 2:1. Za 2´je ještě hůř soupeř srovnává na 2:2 a naše promarněné šance nás můžou mrzet. Naštěstí v 81´Staněk po samostatné akci zvyšuje na konečných 3:2. Z dnešního zápasu jsme udělali doslova infarktové i když jsme mohli vyhrát klidně o pět branek a nikdo by se nemohl ani divit. Tolik brankových šancí jsme si nevypracovali snad za celý podzim.