Fryčovice : Hrádek

FRYČOVICE : HRÁDEK 4 : 0 ( 2:0) Branky : 22´ 1:0 Holub, 31´ 2:0 Židek, 71´ 3:0 Rumel ( Soško), 81´ Rumel ( Vrtný )

SESTAVA:
IVÁNEK
HOLUB ( 76´ BARAN) BONK NEDOROST ZAHRADNÍK ( 38´ NEVLUD)

KOBYLÁK ( 61´ŠLOSAR) ŠPONIAR ŽUROVEC ( 53´SOŠKO) ŽIDEK

QUITT ( 69´ VRTNÝ) RUMEL

Do zápasu nezasáhli : JANEK, DVORSKÝ

Bez ŽK

V prvním poločase jsme hráli to co jsme si před zápasem řekli a mimo branek Holuba a Židka , jsme si vypracovali i další šance na vstřelení dalších branek,bohužel naše finální fáze byla dosti nepřesná. S předvedenou hrou v prvním poločase můžeme být spokojení.Do druhého poločasu jsme vstoupili ze stejnou taktikou, udržet míč co nejvíce na našich kopačkách a přidat ještě nějaký gól,Hráči Hrádku v druhém poločase přebrali iniciativu a byli jsme to my co museli tahat za kratší konec. Přidali jsme sice dalšídvě branky , po nahrávce Soška se prosadil Rumel a i čtvrtou branku přidal Rumel do prázdné branky , když mu tutovou šanci připravil mladíčekVrntný. Ale i tak nemůžeme být s druhým poločase spokojení i když výsledek je jednoznačný. Musíme si počkat až si noví hráči na sebezvyknou a znova předváděli výkony z jarní části sezóny.