Branky : 8´ 1:0 Žurovec ( Šponiar), 29´ 1:1, 48´ 1:2, 53´ 2:2 Žurovec

PLESNÍK (73´URBIŠ) ŠPONIAR SOŠKO ŽUROVEC ( 76´ŠUBERT)

RUMEL VRTNÝ I. ( VRTNÝ J,)

DO HRY NEZASÁHLI: DVORSKÝ, KUBLÁK

ŽK: ŠPONIAR

Souboj o čelo tabulky přinesl asi zaslouženou remízu. Od 8´ jsme vedli zásluhou Žurovce, kterého vyslal do brejku Šponiar a Péťa samostatný nájezd proměnil. Ve 29´bylo srovnáno. Hned ve 3´druhého poločasu jsme po centru už za pomezní čarou prohrávali 1:2 ( pomezní rozhodčí nestačil vůbec reagovat). V 53´opět Žurovec proměnil odražený míč ke srovnání na 2:2. Zápas jsme mohli v 88´ strhnout na svoji stranu, to se kopala penalta za sraženého Rumla brankářem. Honza Rumel tento krát penaltu neproměnil a brankář hostů A.Střalka odčinil svou chybu.
Ze strany Fryčovic bych chtěl poděkovat místním dorostencům, kteří po odehrání svého zápasu, byli ochotní jít pomoci mužům , jako náhradnímu brankáři Filipovi Kublákovi. Pavlovi Šubertovi a Danovi Urbišovi ( roč. 1998) kteří odehráli skoro dvacet minut. Zarážející je přístup některých hráčů , hlavně těch neomluvených.