Staříč : Fryčovice

STAŘÍČ : FRYČOVICE 1 : 3 ( 1 : 0 )
Branky : 12´ 1:0, 58´ 1:1 Šlosar ( Soško), 69´ 1:2 Soško, 78´ 1:3 Quitt ( Rumel)

SESTAVA

IVÁNEK

GALÁSEK HOLUB ( 73´ MAKUCH) STANĚK JANEK

PLESNÍK ( 52´ ŠLOSAR) ŠPONIAR SOŠKO ŽUROVEC ( 81´ URBIŠ)

RUMEL VRTNÝ J. ( 62´ QUITT)

Do hry nezasáhli : Dvorský, Kobylák

ŽK: Plesník, Vrtný J. , Galásek, Šponiar, Quitt

Hned tři utkání v tomto týdnu odehráli hráči Fryčovic a v prvním poločase únava byla znát, doslova jsme ho prospali. Ve 12´ si naběhl na přímý kop mladíček Matula a prohrávali jsme 1:0. Naše šance ke srovnání v prvním poločase vychytal domácí brankář. V druhém poločase jsme začali už hrát fotbal, zvýšili agresivitu a domácí nutili k chybám. Po dlouhé době se nám sešla a zaplnila lavička náhradníku a ta dnes rozhodla. V 58´ prostrčil míč do vápna Soško a Šlosar propálil brankáře a srovnal. V 69´ výstavní šibenicí změnil skóre na 1:2 Soško. Zbytek utkání jsme měli už zcela ve své režii a domácí už neměli sílu se poprat o lepší výsledek. V 78´ posunul míč Rumel na rozběhnutého Quitta a ten stanovil na konečných 1:3. Páté venkovní utkání na jaře, pátá výhra. Kluky bych chtěl dnes pochválit a také poděkovat fanouškům Fryček , které derby hojně zhlédli.