Fryčovice "A" : Dobrá

Tři body z hektického utkání zůstaly doma !!
Fryčovice – Dobrá 3 : 1
Další mistrovské utkání sehráli naši muži na domácí půdě, a to s celkem z Dobré. Zajímavé utkání to bylo především pro našeho hrajícího trenéra Lukáše Barana, který před přestupem do Fryčovi odehrál čtyři roky právě v Dobré. Samotné utkání bylo velice hektické, a to především ze strany hostí. Ještě se neodehrála ani minuta a už se musel řešit problém s barvy dresů, neboť hostující tým přijel v modrých dresech, které mají nahlášené právě naši kluci. A tak po uvedení této chyby hostí do zápisu, se museli naši kluci obléknout do žlutých. Už tato skutečnost naše kluky naburcovala a ti nastupovali na hřiště ještě odhodlaněji. Od první minuty se odehrával celkem vyrovnaný zápas, bez větších šancí. A tak se o největší ruch starali věčně diskutující a připomínkující hosté ve spolupráci s hlavním rozhodčím. Ten si samozřejmě nenechal nic líbit a začal hostům rozdávat zasloužené karty. Ve 30´minutě vše vyvrcholilo červenou kartou náhradnímu gólmanovi hostí, který nevybíraným a sprostým způsobem vynadal rozhodčímu z lavičky. Poločas tedy skončil 0:0. Vstup do druhého poločasu provázela chyba našeho brankáře, kdy v 52´minutě dostal malou domů, a místo klidného odkopu, nahrál protihráči který v klidu zakončil do prázdné branky a hosté vedli 0:1. Naši kluci se začali více tlačit před soupeřovou branku a výsledkem bylo vyrovnání na 1:1. A bylo to velice kuriózní vyrovnání, kdy po centru z pravé strany, hlavičkuje Peťa Janek daleko od brány, míč padá na břevno. Hostující brankář pod dojmem, že míč je již mimo hru, odchází za branku, ale míč padá na brankovou čáru, kde jej úplně sám doráží Jakub Jiřičný do branky. Po tomto gólu jsou naši kluci mnohem aktivnější, zatímco hostující hráči neustále připomínkují výkon hlavního rozhodčího. Výsledkem toho je jich druhá červená karta, tentokráte ji dostává útočník hostí, za neustálou kritiku rozhodčího. Naši kluci svoji herní i početní převahu korunují dalšími dvěmi góly, kdy nejprve v 87´minutě střílí přímý kop Adam Cviertna a s pomocí hostující teče končí míč v brance hostí a v 90´minutě po dalším přímém kopu a signálu Adama Cviertny a Jakuba Jiřičného střílí druhý jmenovaný další gól a upravuje na konečných 3:1. Gratulace Adamovi Cviertnovi k prvnímu gólu v mistrovském utkání za Fryčovice.