Těsná domácí prohra

Fryčovice – Jakubčovice  1 : 2
V dalším domácím zápase hostil náš celek hráče druhého mužstva tabulka – Jakubčovic. Náš soupeř se snaží o postup do vyšší soutěže, proto všichni očekávali tlak soupeře za třemi body. Prvních dvacet minut vývoj na hřišti potvrzoval tento předpoklad. Naši hráči nevěděli kam dříve, nedokázali chvíli podržet míč na našich kopačkách a hrálo se pouze na naši půlce. Po dvaceti minutách naši hráči přišli na to, že je soupeř „neukousne“ a začali vystrkovat růžky a vyrovnávat hru. Jenomže ve 30´minutě na pravé straně chyboval Jakub Nedorost, kdy zbytečně prováděl kličku k naši bráně, soupeřův útočník mu vypíchnul balón, přihrál před bránu, kde skóroval soupeřův útočník do prázdné brány - 0:1. Po pěti minutách naši hráči chybovali zase na levé straně a soupeř skóruje podruhé - 0:2. To už ale naši hráči hrají vyrovnanou partii a ve 37´minutě snižují po akci Procházka-Rumel-Quitt posledně jmenovaným na 1:2. Tři minuty na to naši hráči málem vyrovnávají, kdy Honza Rumel trefuje spojnici tyče a břevna. Poločas tak končí 1:2. Druhý poločas se odehrává hlavně mezi oběma šestnáctkami, ale jsou to naši hráči, kteří mají převahu a tlačí se do vyrovnání. Soupeř z Jakubčovic se již téměř nedostává před naší branku, ale jejich obrana odolává. Naši hráči mají několik slibných příležitostí, hlavně Aleš Žídek, sám před brankou netrefuje dobře centr, ale snaha byla marná. Soupeř vše ubránil a vyhrál na našem hřišti 1:2. Po mnoha zápasech, kdy naši hráči byli na hřišti v klidu, tak ten dnešní byl hodně emotivní. Naši kluci od prvních minut komentovali výkon hlavního rozhodčího a o to míň se soustředili na výkon. Možná nebýt těchto řečí, ten vyrovnávací gól by tam spadnul. Proto kluci zapomeňme na řeči a vzhůru pro body do Oder, kde hrajeme příští neděli.