Áčko ve ztraceném zápase vydolovalo bod!

Jakubčovice : Fryčovice A 3 : 3 ( 2 : 0 )

Áčko po nadílce ve Staříči, cestovalo do Jakubčovic, ke třetímu mužstvu soutěže.Zápas začal s mírným zpožděním,rozhodčí přijeli později a naši hráči s přehledem drželi bezbrankovou remízu až do čtyřicáté minuty, kdy se domácí dostali po zaváhání obrany z rohového kopu do vedení a to ještě ve čtyřicátépáté minutě navýšili,když Randják vyrobil velkou chybu,a namísto aby míč přenechal brankáři Ivánkovi, na kterého směřovala chytatelná rána z trestného kopu,tak se jej snažil odkopnout,a ten skončil v naší síti, dva nula pro domácí.Obrana nám nehraje dle představ,ale co mrzí nejvíce je to, že se chyb nevyvarují ti nejzkušenější! Druhý poločas pro nás opět začal katastrofou,podobně jako konec prvního, a opět po zaváhání naší obrany to bylo ve čtyřicátésedmé minutě již tři nula a nikdo z přítomných nevěřil v naše zmrtvýchvstání. Ve čtyřicátédeváté minutě se dostáváme k hranici šestnáctky domácích,náš hráč je faulován,je rozehrán volný přímý kop a důrazný David Žurovec doráží míč vypadlý gólmanovi do sítě tři jedna.Hráče branka nakopla a o devět minut později je to již jen o rozdílový gól,to se po rohovém kopu Rumla hlavou trefuje opět náš kapitán,který svým důrazem ve výskoku odsoudil obranu domácích do role statistů.Už je o něco veseleji a naši se důrazem i rychlostí vyrovnávají domácím,aby se o jedenáct minut později zaradovali naplno,to Aleš Holub srovnává z trmy vrmy po rohovém kopu na konečných tři ku třem.Dnes jsme si bod opravdu zasloužili, už za to,že jsme nesložili zbraně a snažili se ještě něco se zápasem udělat,avšak tak lacino poslat soupeře do vedení se opravdu nevyplácí! Kluci zaslouží pochvalu, mezi nimi i gólman Ivánek, který nenese na obdržených brankách žádnou vinu a svými zákroky několikrát mančaft podržel.Po dvou odehraných zápasech venku, se v sobotu konečně představíme našim divákům se soupeřem neméně atraktivním, když přivítáme opět tým ze špice tabulky,kterým je mužstvo Oder.Zápas začíná v 15:30 hodin a my na něj srdečně zveme všechny naše příznivce.

Sestava : Ivánek