Áčko prohrálo v posledním kole

Poslední zápas odehráli naši hráči na půdě Nového Jičína „B“, který hraje v Hodslavicích. Za hezkého, ale chladného počasí, všichni očekávali, zda naši hráči potvrdí dobré výsledky z posledních zápasů. Naše mužstvo nastoupilo v mírně pozměněné sestavě, nicméně i tak se očekával dobrý výsledek, vzhledem k postavení obou soupeřů.
Utkání sotva začalo a naše mužstvo už prohrávalo 1:0, když ve třetí minutě po standartní situaci domácí mužstvo dává gól. Naše mužstvo jako by se nemohlo probudit a působí zcela ospalým dojmem. Na rozdíl od domácích, kteří hýří aktivitou a ve dvacáté minutě střílí další gól – 2:0. Naši hráči si nejsou schopni přihrát ani vytvořit kloudnou akci, chybí bojovnost a chuť s výsledkem něco udělat a obranná fáze celého mužstva téměř nefunguje. Přesto ve 40´minutě po závalu před brankou naši kluci snižují na 2:1 gólem Tomáše Černíka a tak končí i poločas. Ti, co tajně doufali, že naši kluci po poločase vlítnou na soupeře a budou se snažit vyrovnat, byli zklamaní. Naši hráči, asi pod dojmem zimního spánku, se stále toulají po hřišti a za celou druhou půlku si žádnou kloudnou akci nevypracují. Zatím co domácí soupeř má jednu gólovou šanci za druhou a my můžeme být rádi, že využili pouze jednu a to v 58´minutě, kdy uzavírají na 3:1. Tímto „milosrdným“ výsledkem končí celý zápas a celá podzimní část sezóny.