ČSAD Havířov : Fryčovice "A"

První tři minuty „vodního póla“ rozhodly !!

ČSAD Havířov – Fryčovice 2:0 (2:0)

Další mistrovské utkání sehráli naši muži na půdě mužstva ČSAD Havířov. A nutno říct, že se jednalo spíše o vodní pólo, než-li o fotbal. Po celodenním intenzivním dešti bylo hřiště minimálně z poloviny pod vrstvou vody, především pak obě šestnáctky připomínaly spíše bazén, než fotbalové hřiště. I přesto rozhodčí uznali terén způsobilým a tak se zápas odehrál. Naši kluci se ještě ani nerozkoukali a již ve 3´minutě prohrávali 2:0. Nejprve po hrubé chybě gólmana dali domácí na 1:0 a minutu na to, fauloval náš stoper ve vápně domácího útočníka a bylo to 2:0. Až poté si kluci uvědomili, že se opravdu hraje a nic jiného, než odehrát jim nezbývá, tak hru vyrovnali. Pomyslné šance se střídali na obou stranách, ale většinou to skončilo zapadlým míčem ve velké kaluži vody. Tímto výsledkem tedy skončil i poločas. Charakter druhého poločasu se nezměnil. Terén neumožnil vůbec nic a tak míč jen lítal z jedné strany na druhou, občas skončil v kaluži vody a tak spíše byly viděny úsměvné situace než-li kloudné akce. A tak nutno konstatovat, že bylo škoda prvních třech minut. Nedostat dva hloupé rychlé góly, možná bychom odjeli s bezbrankovou remízou. Dík však patří klukům za jejich bojovnost v neregulérních fotbalových podmínkách.