Fryčovice "A" : Nýdek

Další zbytečná porážka našeho mužstva.
Fryčovice – Nýdek 3:4 (2:2)
Další zápas odehráli naši kluci na domácím hřišti s celkem z Nýdku. A při pohledu na naši základní sestavu fanoušci mohli napočítat osm chybějících hráčů. Ale za tyto hráče naskočili další a nutno přiznat, že je nahradili více než adekvátně. V sestavě se objevil Martin Temel a Milan Kužel, tedy hráči, jenž hrávají za „B“ tým, ale svými výkony určitě patří do širšího kádru áčka. Zápas začal a my se nestihli ani rozkoukat a již v 5´minutě jsme prohrávali 0:1, kdy jsme propadli na levé straně obrany a po centru byl na hranici penalty úplně volný hostující hráč. Po celonočním dešti byl terén velice těžký, ale naši kluci se snažili o kombinační hru, která jim často vycházela. A především fotbalové kombinace mezi Kuželem a Temlem lahodily diváckému oku. Nicméně žádná vyložená příležitost nepřišla. Také hosté se snažili o ohrožení naší branky a ve 34´minutě, po centru z kraje, nebyl náš stoper příliš důsledný a odražený míč hostující hráč uklidil střelou do naší branky - 0:2. Pak ovšem přišla rychlá pětiminutovka, kdy nejprve v 36´minutě využil David Makúch chyby hostujícího brankáře a do prázdné branky snížil na 1:2 a dvě minuty na to, po důrazu a přihrávce Martina Temla střílí branku Adam Rimel – 2:2. Tímto výsledkem končí poločas. Začátek druhé půle nám opět nevychází, kdy po zbytečném faulu v šestnáctce, má hostující tým výhodu pokutového kopu, kterou využívá – 2:3. V 71´minutě je pískán faul na našeho útočníka na hranici šestnáctky a Michal Soško nádherným přímým kopem vyrovnává na 3:3. Ovšem v 78´minutě jsme opět neubránili standardní situaci a hostující tým hlavou dává na 3:4. Posledních 10 minut se dohrává ve vypjaté atmosféře, za kterou může paní rozhodčí Dytková, která absolutně zápas nezvládla. Pískala úzkostlivě, jako by pískala malé žáčky, a spousta jejich verdiktů byla nesmyslná a nepochopitelná. V 86´minutě po druhé žluté kartě dostává Martin Temel červenou kartu a v 90´minutě pak dostává červenou kartu taky Dan Galásek za zbytečné udeření soupeře. Zápas končí naší porážkou 3:4.