Hrádek : Fryčovice "A"

Smrtelný druhý poločas !!!
Hrádek – Fryčovice 4:0 (0:0)

Předposlední mistrovské utkání odehráli naši „A“ muži na hřišti Hrádku. První poločas se odvíjel zcela vyrovnaně na obě strany. Výjimkou byla přísně odpískaná penalta domácím, kterou ale bravurně chytil náš gólman Láďa Rýdel. Celý poločas se odvíjel mezi šestnáctkami, bez větších šancí na obou stranách a tak poločas skončil spravedlivou bezgólovou remízou. I to dávalo naděje na zisku nějakého toho bodu. Jenomže druhý poločas byl úplně z jiného těsta. Naši kluci jako by byli myšlenkami ještě v šatně a to se jim vymstilo. V 55´minutě po chybě Lukáše Barana se z nečekané otočky trefil hostující hráč a pět minut na to, po chybě Aleše Holuba to bylo již 2:0. Naši kluci byli evidentně zaskočení a nedokázali nic kloudného vymyslet. Před branku domácích jsme se dostávali jen výjimečně, naopak to byli domácí, kteří získávali stále více prostoru po celém hřišti a výsledkem byli další dva góly v naší síti a konečný výsledek 4:0. Asi těžko našim hráčům něco vyčítat. Bojovali, snažili se, ale na víc to nestačilo. Když se podíváme na dnešní sestavu, je zde několik dorostenců a hráčů z „B“ týmu. Za to jim obrovské dík, že nenechali áčko mužů na holičkách.