Áčko ve Vlčovicích těsně prohrálo

Vlčovice – Fryčovice  1:0
Další mistrovské utkání odehráli naši kluci na hřišti soupeře v tabulce – Vlčovic Mniší. Od první minuty tahali naši hráči za kratší konec. Převážná většina první půle se odehrála na naší polovině a na naši branku se valil jeden útok za druhým. Naši ofenzívní hráči nebyli schopni podržet balón, aby si naše obrana odpočinula a tak jsme neustále bránili čisté konto. Nicméně ve 12´minutě už došlo na nejhorší, kdy se za naší obranu dostal hráč domácích a trošku nepovedeným přechozením dává branku – 1:0. I po této brance je vývoj zápasu pořád stejný, naši hráči pobíhají po hřišti bez balónu a bez snahy jej získat a domácí zvyšují svůj tlak. Naštěstí však do konce první půle se již skóre nemění a první poločas tak domácí vyhrávají jednogólovým rozdílem. Nevím, co se stalo v šatně našich kluků, ale do druhého poločasu jakoby nastoupilo jiné mužstvo. Byli to naši kluci, kterých bylo plné hřiště a kteří se snažili jít za vyrovnáním. Bohužel jejich snaha byla marná a jejich útoky končily těsně před šestnáctkou domácích nebo špatnou přihrávkou. Tím že naši kluci otevřeli hru, domácím se otevřel volný prostor pro útočné akce. Domácí měli několik stoprocentních příležitostí, ale my měli dnes v brance Tomáše Ivánka, který prostě čaroval. Zmařil několik „tutovek“ a držel naše kluky nad vodou!!  A když několik minut před koncem neproměnil vyloženou šanci Aleš Žídek, byl náš osud zpečetěn. Prohráli jsme 1:0, ale za výkon v druhém poločase si naši kluci remízu určitě zasloužili. Ale pokud si nevypracujeme gólové příležitosti, tak gól bohužel nedáme!!