Žáci zajížděli do Ostravy Jih

V sobotu 5.9.2015 jsme zajížděli na půdu Ostravy-Jih.

Starší žáci prohráli 11:1 po poločase 6:1. Proti favoritovi, který předchozí zápas vyhrál 13:0 jsme začali aktivně a ani inkasovaná branka ve 4´ nás nezlomila a v 5´ hned brankou Patrika Štefka vyrovnali. Takto jsme však vydrželi pouze do poloviny první půle, pak domácí dali v rychlém sledu tři branky a kluci odpadli. I začátek  druhé jsme byli aktivní a snažili se o korekci stavu, ale v posledních 15 minutách jsme opět, tentokrát i díky prostřídání hráčů, kteří měli ještě hrát za mladší žáky, čtyřikrát inkasovali.

Mladší žáci vyhráli 1:3 po poločase 0:1. Kluci si připsali třetí výhru ze čtyř zápasů a je nutno říct, že vyhráli zaslouženě. Zapomněli na ospalý výkon ze středy a soupeře přišpendlili před jeho brankou, jenom s koncovkou byl problém. První branku dal Viktor Kováč až v 18´. Domácí sice na začátku druhé půle z ojedinělé akce, i vinou podklouznutí obránce, srovnali. Kluci však dále útočili a střeleckou smůlu protrhli v 50´ a 51´, kdy slepenými góly rozhodli o vítězství Viktor Hrček a Ondřej Tyleček.