Žáci zajížděli do Jablunkova

V sobotu 23.4.2016 jsme zajížděli k utkání do Jablunkova.

Starší žáci prohráli 7:2 po poločase 3:1.

K utkání se soupeřem, který byl jen o 3 boby před námi jsem opět nastoupili s 6 mladšími žáky v sestavě a nezachytili jsme začátek a v 15´ jsme prohrávali 3:0. Poté se kluci otřepali a začali hrát fotbal a výsledkem bylo snížení Marcelem Kubíčkem ve 23´ po úniku Ondry Tylečka.

Ve druhé půli jsme chtěli se zápasem ještě něco udělat, ale opět první skórovali domácí. My jsme po přímém kopu Davida Hory v 52´ snížili na 4:2 a dál žili. Bohužel nám začaly proti starším a fyzicky vyspělejším klukům docházet síly a v posledních deseti minutách jsme ještě třikrát inkasovali.

Sestava a góly

Mladší žáci vyhráli 1:3 po poločase 0:1.

Kluci měli soupeří co vracet, hlavně nešťastnou podzimní porážku. V utkání jsem diktovali tempo a měli převahu, bohužel jsem zase trefovali tyče, přesto jsme se už v 6´ dostali do vedení po střele Honzy Chovančíka (byla to jeho třetí šance). Pak jsme opět pokračovali ve spalování šancí. Na začátku druhé půle přidal Ondra Tyleček gól na 0:2 a zdálo, že do konce zápasu už budeme v klidu. Jenže domácí takřka po rozehrání snížili a zase byl drama a vrátily se vzpomínky na podzim, kdy Jablunkov ze dvou střel dal dva góly a vyhrál. Kluci však domácí do další šance nepustili a v 54´ vítězství pojistil Jirka Míček.