V sobotu 7.5.2016 jsme za krásného slunečného počasí přivítali Nový Jičín.

Starší žáci prohráli 0:7 po poločase.

V utkání s celkem z popředí tabulky jsme dlouho drželi příznivý výsledek. Kluci bojovali, napadali soupeřovy hráče a nutili je k chybám. Favorit se tak poprvé prosadil dorážkou po rohovém kopu až ve 23´. Kluci dále plnili taktiku a už to vypadalo, že do šatem půjdeme s jednobrankovým deficitem, když hosté využili naši snahu zaútočit rychlým přenesením hru před naší branku a dali na 0:2. Ve druhé půli již hosté, i díky vystřídání hráčů, kteří se šli připravovat k utkání mladších žáků, hru ovládli a přidali dalších 5 branek.

Mladší žáci prohráli 1:4 po poločase 0:2.

Hostující celek z čela tabulky vyhrál zaslouženě. Naši kluci se proti fyzicky i věkově vyspělejšímu soupeři drželi do poloviny první půle, kdy hosté dali první branku a do poločasu přidali ještě jednu. Ve druhé půli jsme přeskupili hráče a snažili se o korekci výsledku, což se nám povedlo ve 34´, kdy branku dal Vojta Míček. Hosté nám však více nedovolili, i když kluci hráli až do konce a připravili si i několik nadějných příležitostí.