Žáci na Hukvaldském hřišti přivítali Krnov

V sobotu 12.9.2015 jsme na hřišti na Hukvaldech přivítali Krnov.

Starší žáci prohráli 2:6 po poločase 2:4. V utkání s vedoucím celkem jsme nezachytili začátek utkání, kdy hosté z mnoha šancí dali pouhé dva góly. My jsme po druhé brance přeskupili řady a tím jsme dokázali i zahrozit. V rozmezí 15´ až 17´ využil Patrik Štefek váhavé rozehrávky hostů a dvěma góly srovnal. Hosté poté opět zapli a do půle nám dali dva góly. Druhá půle už byla vyrovnanější, ale bohužel již jsme neměli štěstí v koncovce, v největší šanci jsme trefili břevno. Hosté pak využili naší otevřené hry a v posledních pěti minutách dali dvě pojišťující branky a upravili tak na konečných 2:6.F-Krnov

Mladší žáci vyhráli 3:1 po poločase 2:1. Celé utkání jsme měli převahu, ale měli smůlu v koncovce. Naši střeleckou smůlu prolomili až hosté, kteří si 23´dali vlastní gól, naši kluci pak ve 26´brankou Patrika Petera dali na 2:0. Hosté pak z ojedinělé akce po rohovém kopu před poločasem snížili. I ve druhé půli jsme kontrolovali hru, ale přidali pouze jednu branku, kterou vsítil ve 36´ Jiří Míček.