V posledním domácím zápase sezony jsme přivítali Vítkovice B

Starší žáci vyhráli 2:1 po poločase 2:1.

V utkání, ve kterém jsme nebyli favority a nastoupili do něj pouze v 10 lidech, jsme vybojovali druhé jarní vítězství. Kluci se ujali vedení v 7´ po brance Patrika Štefka, hosté sice v 11´ vyrovnali, ale ve 23´upravil opět Patrik Štefek na 2:1. To už jsme hráli v 11, jelikož jsme kádr doplňovali o příchozí mladší žáky. Druhý poločas kluci ubojobali a nedovolili soupeři vyrovnat.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci prohráli 0:1 po poločase 0:0.

Vyrovnané utkání rozhodla jediná branka hostů ve druhé půli. My jsme v první půli byli v koncovce nedůrazní a hosté vycítili šanci na dobrý výsledek. My jsme navíc naší střeleckou mizerii umocnili neproměněnou penaltou na začátku druhé půle.