První domácí zápas se žákům vydařil

V sobotu 29.8.2015 jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Bohumína.

Starší žáci vyhráli 4:3 po poločase 2:2. Kluci si po vysoké porážce v minulém kole spravili chuť a porazili loňského vítěze krajského přeboru. Hrálo se vyrovnané utkání, kdy jsme měli i první gólovku, ale hosté nás zmrazili dvěma góly ve 12´ a 21´. Kluci se však nevzdali a po přesunutí Patrika Štefka do útoku dokázali do poločasu srovnat. Nejdříve ve 26´ po brejku snížil Lukáš Boček na 1:2 a ve 32´ Patrik Štefek srovnal střelou ze 20 metrů na 2:2. Na začátku druhé půle jsme měli další brejk, ale Patrik Štefek nedal a hosté z protiútoku dali na 2:3. Kluci však bojovali a soupeře zatlačili. Odměnou byla branka v 54´, kdy Patrik Štefek dal na 3:3. Stejný hráč v 66´ pronikl po křídle a před prázdnou bránou našel Josefa Jaroše a ten dal vítězný gól.

Mladší žáci vyhráli 4:1 po poločase 1:0. Kluci si připsali druhou výhru za sebou, v utkání nás poprvé mohli posílit Jan Chovančík a Lukáš Boček, kteří jinak hrají za MFK Frýdek-Místek a oba se podepsali pod všechny branky. V 9´ dorazil Jan Chovančík střelu Jirky Míčka a dal na 1:0. Hosté hned na začátku druhé půle srovnali, ale kluky to nezlomilo a dál si tvořili šance, které nakonec proměnili i ve 3 branky. Ve 39´ po rohu hostů převzal Lukáš Boček míč, proběhl celým hřištěm a dal na 2:1. Ve 41´ se Jan Chovančík prokličkoval obranou hostů a střelou k tyči dal na 3:1. Skóre pak uzavřel v 54´svoji druhou brankou Lukáš Boček.