Žáci bojovali s Brušperkem

V posledním domácím zápase jsme na Hukvaldech odehráli derby s Brušperkem.

Starší žáci prohráli 1:5 po poločase 0:2. První půle se těžko hodnotí, jelikož se hrálo za husté mlhy a z lavičko toho moc vidět nebylo. Nicméně hosté si vypracovali více šancí něž my a tak zaslouženě vedli. Hned na začátku druhé půle snížil Josef Jaroš na 1:2 a my jsme začali kombinovat a snažit se o vyrovnání, bohužel hosté dali ve 42´na 1:3 a pak již zápas do konce kontrolovali a zaslouženě vyhráli.

Mladší žáci remízovali 2:2 po poločase 0:1. Kluci nepotvrdili roli favorita, dvakrát nechali hosty skórovat z ojedinělých akcí a nakonec byli rádi za remízu. Zejména ve druhé půle jsme měli výraznou územní převahu, ale po vyrovnávací brance Honzy Chovančíka jsme další šance nevyužili. Hosté nás pak z první vážnější akce ve druhé půli ve 42´potrestali. Z následného tlaku jsme již dokázali vytěžit pouze vyrovnávací branku v 58´, kdy se prosadil Jirka Míček.