Žáci v Novém Jičíně nebodovali

Nový Jičín-F V sobotu 11.10. jsme zajížděli na půdu Nového Jičína.

Soupeř byl favoritem jak ve starších, tak především v kategorii ml. žáků. V sobotu 11.10. jsme zajížděli na půdu Nového Jičína. Soupeř byl favoritem jak ve starších, tak především v kategorii ml. žáků.

Počasí nám moc nepřálo. Chladné ráno, prudký nárazový vítr, no prostě nic moc jak pro hráče tak diváky.

Zápas st. žáků začal poměrně opatrně. Chlapci pozorně bránili a čekali na nápor domácích. Ten však nepřicházel. Soupeř měl více ze hry,

ale k vážnější šanci se nedostal. V 18 min. však přichází nepříliš povedená střela soupeře z 20 metrů a k překvapení všech končí v naší

síti. Zbytek poločasu se odvíjel v podobném duchu. Domácí jsou lepší, ale bez vyložených šancí.

Bohužel ihned v úvodu druhého dějství přidává soupeř po našem ne důrazu v obraně druhou branku a o utkání je prakticky rozhodnuto.

Ve zbytku utkání padají ještě dvě branky do naší sítě. Konečný stav 4:0 je spravedlivým obrazem dění na hřišti. Chlapci podali svůj nadprůměrný výkon, leč soupeř byl fotbalovější.

Ml. žáci měli za soupeře lídra tabulky a čekal se kvalitní zápas z obou stran. Viděli jsme fotbal s rychlými přechody z obran do útoku.

Hra se přelévala, byly i střelecké příležitosti, leč v první půli se trefovali mezi tyče jen domácí a jak se říká, góly do šatny.. Poločasový stav 2:0 dával naději našim chlapcům se stavem v druhé půli něco udělat. Leč je to soupeř, který navyšuje vedení na 4:0. Pak se však zadaří i nám

a brankami J. Míčka a J. Chovančíka utkání dramatizujeme. I když šance byly, nakonec se v poslední minutě trefuje opět soupeř. Stav 5:2

je pro nás trochu krutý, ale je pozitivní, že jsme drželi krok s mužstvem, které zatím neztratilo ani bod. Škoda, že jsme opět nebyli kompletní

a chlapci hráli prakticky bez střídání, mohlo to dopadnou ještě lépe. Ale na kdyby se nehraje, snad se nám zadaří příště.