Žáci zajížděli do Orlové

V neděli 25.10.2015 jsme zajížděli na půdu Slavie Orlová.

Starší žáci prohráli 11:0 po poločase 8:0. Kluci odehráli utkání dvou rozdílných poločasů. První půli odehráli mizerně, bez zájmu, bez pohybu a nechávali domácí skórovat. Po poločasovém pohovoru se obraz hry změnil, soupeři jsme vyrovnali v soubojích a dlouho drželi i vyrovnaný stav, až v posledních pěti minutách domácí využili tři rohové kopy a dali tři branky.

Mladší žáci hráli 5:5 po poločase 3:1. V nádherném a dramatickém utkání jsme vybojovali zaslouženou remízu. V první půli byli domácí produktivnější a proto šli do šaten za stavu 3:1, kdy naši branku dal Vojta Míček ve 25´, kdy snižoval na 2:1. Druhou půli jsme však herně ovládli a domácí zatlačili před jejich bránu, ve 34´snížil Jirka Míček na 3:2 a dostal nás do hry.  Z trvalého tlaku plynuly další šance, ale bez gólového vyústění. Domácí spoléhali pouze na brejky a z jednoho z nich ve 45´vybojovali penaltu, kterou však neproměnili. A tak přišel trest, když v 52´ srovnal na 3:3 Alex Kováč střelou z dálky. Kluci byli v euforii a zapomněli bránit a tak domácí o minutu z brejku dávají na 4:3. V 55´ však střelou do šibenice srovnal na 4:4 Filip Galásek. Domácí však opět využili naši nekoncentrovanosti po vstřelené brance a v 57´se opět ujali vedení. Kluci však nerezignovali a připravili si ještě dvě šance k vyrovnání. A tu druhou, v poslední minutě, využil Viktor Kováč, který se prosadil hlavou po standartní situaci a srovnal na zasloužených 5:5.