Vřesina : Fryčovice

V sobotu 3.11.2012 jsme zajížděli k dvojutkání a půdu Vřesiny.

Nejdříve nastoupili mladší žáci a po poločase 2:1 nakonec prohráli 6:1. Utkání proti favoritovi však začali skvěle a v 10 ´ se brankou Michala Václavíka ujali vedení. Domácí dokázali výsledek otočit až na konci první půle. Ve druhé půli kluci pokračovali v nebojácném výkonu a ve 45´měli dokonce výhodu penalty, ale tu Jirka Hajný zamířil do tyče. Domácí následně zvýšili na 3:1. Výsledek nakonec znehodnotilo posledních pět minut utkání, kdy domácí přidali tři branky.

Starší žáci po poločase 0:2 nakonec vyhráli 2:4
Hráli jsme na půdě lídra tabulky, který zatím neztratil ani bod. Nastoupili proti sobě nejlepší střelci soutěže, kteří v rámci střídavých startů nastupují v žakovské lize – domácí Tomáš Tůma hrající za Baník Ostrava a náš Marek Janša za MFK Frýdek-Místek a navíc poprvé od utkání prvního kola v Šenově jsme měli k dispozici kompletní kádr hráčů do pole.
Vstup do utkání s nám povedl a už v první minutě skóruje navrátilec po zranění Marek Janša, naše radost však neměla dlouhé trvání, jelikož domácí pomezní odmával ofsajd. Do vedení jsme se tak dostali v 8´, kdy se prosadil Marek Janša. Ve 12´ přidal z přímého kopu druhý gól Kuba Filipec. Do konce první půle jsme hru bezpečně kontrolovali domácího Tůmu jsme pustili pouze k jedné střele z dálky.
I začátek druhé půle nám vyšel, ve 36´ Tomáš Prčík napadal domácí obránce a ti si vsítili vlastní gól. Ve 41´přidal Marek Janša další branku a zdálo se být rozhodnuto. Jenže na hřišti se zvedl vítr a domácí hrající z větrem nás dostali pod tlak a ve 49´ po rohovém kopu snížili na 1:4. Když v 55´ domácí Tůma z přímého kopu snížil na 2:4 domácí ještě víc přidali, ale zároveň otevřeli obranu. Do konce utkání se tak akce přelévaly na obě strany, ale nic se už na našem zaslouženém vítězství nezměnilo.
Sestava    Dvorský Aleš
Karol Radim - Šugárek Roman - Filipec Jakub - Adamovský Tomáš
Fekets Daniel - Urbiš Daniel – Kublák Radomil - Mirola Martin
                        Janša Marek – Giňovský Ondřej
Střídali Prčík Tomáš, Štefek Patrik a Václavík Michal
Trenéři Petráš Jiří a Janša Pavel
Závěrem bychom chtěli poděkovat firmě KLEMP – panu Šajtarovi za zabezpečení pohoštění po tomto zápase.