Fryčovice : Šenov

V sobotu 15.6.2013 jsme odehráli poslední dvojutkání krajské soutěže, na domácí půdě jsem přivítali Šenov.
Mladší žáci vyhráli 6:0 po poločase 2:0. Chlapci byli celý zápas lepší a svou územní převahu dokázali vyjádřit i brankově. O góly se podělili Ondra Giňovský 2x, Patrik Štefek 2x a Lukáš Boček 2x.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Starší žáci soupeře porazili 3:0 po poločase 2:0. V prvním poločase jsme byli aktivní, diktovali tempo hry a vytvářeli si šance, ze kterých jsme vytěžili však pouze dvě branky vstřelené ve 14´ Martinem Tomkem a v 18´ Markem Janšou. Ve druhé půli jsme znatelně polevili a soupeř se dostal do hry. V klíčových okamžicích nás však podržel Aleš Dvorský v bráně a tak jsme mohli v 70´ po brance Marka Janši začít slavit vítězství v celé soutěži.
Sestava Dvorský Aleš
Karol Radim - Šugárek Roman - Filipec Jakub - Adamovský Tomáš
Prčík Tomáš - Urbiš Daniel - Kublák Radomil - Mirola Martin
Janša Vojtěch - Vašek Miroslav

Střídali Václavík Michal, Giňovský Ondřej, Tomek Martin, Feekts Daniel, Hajný Jiří a Štefek Patrik

Po zápase pak bylo pro kluky připraveno překvapení ve formě velkého dortu, který zajistila snad nejvěrnější fanynka našich chlapců paní Veronika Janšová.