Fryčovice : Jablunkov

V sobotu 12.4.2014 přivítali žáci na svém hřišti Spartak Jablunkov.

Starší žáci své utkání prohráli 2:6 po poločase 1:4 . Utkání jsme začali dobře, ve 2´nás poslal do vedení Lukáš Čulák a v 5´ byl ve vyložené šanci faulován Martin Kutáč, ale hostující brankář dostal pouze žlutou. Pak však šel náš výkon z kopce. Hosté byli po všech stránkách lepší a do poločasu otočili na 1:4. Začátek druhé půle jsme začali aktivně, ale hosté naši snahu o korekci zmrazili další brankou. Jiskřičku naděje vykřesal ve 43´Martin Kutáč, když snížil na 2:5, ale hosté vzápětí přidali další branku a výsledek si už pohlídali.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci svému soupeři podlehli 2:11 po poločase 1:5. Začátek nám vyšel a ve 2´jsme se ujali brankou Lukáše Bočka vedení, ale pak už se prosazovali hosté. Bylo vidět, že hraje vyrovnané družstvo proti našemu značně omlazenému kolektivu, kde byli pouze 4 mladší žáci a 6 hráčů přípravky, z toho dva dokonce z mladší přípravky. Tento rozdíl se projevil na výsledku, kluci bojovali, ale proti fyzicky silnějšímu soupeři neměli šanci. Druhou naši branku dal ve druhé půli Honza Pačanský.