Fryčovice : Třebovice

V neděli 2.9.2012 jsme odehráli první domácí dvojzápas krajské soutěže žáků a soupeřem nám byla Slávia Třebovice.

Nejdříve nastoupili starší žáci a po poločase 4:0 jsme vyhráli 7:1. Už v 10.sekundě jsme vstřelili první branku Markem Janšou, stejný hráč v 6´ zvýšil na 2:0 a v 9´ přidal Dan Urbiš na 3:0. Pak jsme nevyužili několik jasných šancí a další branku přidal až ve 23´ Radek Kublák 4:0.Do druhé půle jsme opět nastoupili aktivně a ve 39´ dal Martin Mirola na 5:0, ve 47´ se Marek Janša prokličkoval před brankáře 6:0. Hosté v 60´ snížili z penalty na 6:1 a na konečný stav 7:1 upravil v 65´ opět Marek Janša.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci po poločase 1:2 remízovali 3:3.
Klukům se nepovedl vstup do zápasu a v 10´ prohrávali 0:2. Jinak byla hra vyrovnaná, ale my jsme dokázali skorovat až ve 30´,kdy Ondra Giňovský prostřelil z přímého kopu chumel před brankou 1:2.
Ve druhé půli opět hosté zvýšili na 1:3, ale kluci se nevzdali a Ondra Giňovský v 47´ snížil 2:3 a v 58´ vyrovnal po samostatné akci na 3:3 Patrik Štefek.