Odvetný pohárový zápas žáků v Tošanovicích

Ve středu 8.5.2013 odehráli naši žáci odvetný finálový zápas okresního poháru žáků. K utkání jsme zajížděli do Tošanovic, které první zápas vyhráli nanaši půdě 3:0 kontumačně, jelikož my jsme tento zápas skrečovali z důvodu vysoké nemocnosti v kádru. Dnes jsme tedy potřebovali vyhrát minimálně o tři branky. Bohužel naše snaha byla marná a vyhráli jsme pouze 2:0 po poločase 1:0. Celý jsme soupeře mačkali na jeho polovině, ale nerovné neposečené hřiště bylo dalším hráčem domácích a my jsme se s tím nedokázali vyrovnat. První branku dal ve 32´ Marek Janša po akci Dana Urbiše. Ve druhé půli jsme pak dokázali už skórovat pouze jednou v 55´Markem Janšou, ale více jsme už nedokázali, a tak se vítězem poháru stali domácí, i když na hřišti jsme vyhráli my.