Třebovice : Fryčovice

V neděli 26.5.2013 jsme zajižděli k dvojutkání do Třebovic.
Mladší žáci si připasli po sérii těsných porážek druhé jarní vítězství v poměru 1:2 po poločase 1:0. Kluci měli po celý zápas výraznou střeleckou převahu, ale vedení se ujali domácí po ojedinělém brejku. Na začátku druhé půle jsme však protrhli střeleckou smůlu a během dvou minut jsme otočili výsledek. Nejdříve si ve 35´ domácí dali po našem rohu vlastní branku a ve 37´se prosadil Ondra Giňovský. Kluci nakonec výsledek udrželi i přes zvýšenou snahu domácích a připsali si zasloužené body.

Vedoucí Strnadel Tomáš
Starší žáci si připsali první jarní ztrátu, když remízovali 1:1 po poločase 1:1.
Domací vyhráli los a zvolili hru po větru, čož se ukázalo jako velmi důležité. Prvních deset minut nás dokázali zatlačit před naši bránu a také se zaslouženě ujali vedení. Nám trvalo polovinu první půle něž jsme se s podmínkami i soupeřem dokázali vyrovnat. Nakonec jsme převzali i otěže hry a ve 25´ Marek Janša srovnal na 1:1. Druhou půli jsme chtěli využít větru my, a taky se zdálo, že bychom mohli utkání otočit. Ve 40´ Marek Janša přihrál před prázdnou bránu, ale nikdo z našich nedotlačil míč do sítě. Okolo 50´nám však začaly docházet síly, jelikož 6 kluků mělo v nohách dopolední utkání. Přesto jsme mohli vyhrát, ale Marek Janša svůj brejk pět minut před koncem neproměnil, a pak jsme měli velké štěstí, protože domácí vzápětí trefili břevno. Remíza je nakonec zasloužená, a pro nás to znamená za týden doma porazit Vřesinu a dostat se na vysněné první místo.