Svinov : Fryčovice

V neděli 21.10.2012 jsme zajížděli k dvojutkání na půdu oddílu Vítkovice-Svinov.
Starší žáci vyhráli 1:4 po poločase 1:1. K utkání proti třetímu celku tabulkÿ jsme opět nastoupili v poslepované sestavě. Po dlouhé době se na hřiště vrátil Roman Šugárek, ale stále chyběl Marek Janša a navíc i Radek Kublák dens hrál utkání za MFK Frýdek-Místek.
Hrálo se krásné utkání, ve kterém se domácí ujali v 5´ vedení. Následujícíh dvacet minut bylo v naší režii, ale opět jsme nevyužívali šance, Dan Urbiš trefil břevno a Aleš Dvorský dvakrát domácího gólmana. Vyrovnání jsme se nakonec dočkali ve 35´, když Dan Urbiš utekl po křídle a nacentroval Aleši Dvorskému, ketrý hlavou vyrovnal. Začátek druhé půle patřil domácím, ale ve 44´ se prosadil nejlepší hráč na hřišti Dan Urbiš, ketrý po krásné narážečce Martina Miroly upravil na 1:2. Tentýž hráč v 51´nádherným lobem zvýšil na 1:3. Na konečných 1:4 upravil v 58´Aleš Dvorský.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci podlehli 7:1 po poločase 5:1. Klukům nevyšel úvod utkání a v 15´prohrávali 4:0. Pak se hra trochu vyrovanala a kluci se dostali i do několika šancí, ale jediný gól dokázal vstřelit pouze ve 29´ Patrik Štefek. Kluci bojovali, ale na fyzicky i fotbalově vyspělejšího soupeře bohužel nestačili.