Fryčovice : Stará Bělá

Ve středu 1.května 2013 jsme odehráli další dvojutkání krajské souteže žáků. Soupeřem nám byla nedaleká Stará Bělá. Nejdříve nastoupili mladší žáci a po poločase 2:1 prohráli 2:3. Opět za nás nastoupilo 8 hráčů z přípravky a pouze dva hráči z mladších žáků, ale kluci navázali na výborný výkon ze Staříče a soupeři z čela tabulky úspěšně vzdorovali. Naše branky dali v 8´ Lukáš Boček a v 15´ Patrik Štefek.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Starší žáci proti poslednímu celku tabulky potvrdili roli favorita a po poločase 3:0 si připsali vítězství 5:1.
Celý první poločas jsme měli výraznou převahu, ale poprvé jsme se prosadili až ve 27´střelou z dálky v podání Radka Kubláka. Stejný hráč o dvě minuty později z přímého kopu zvýšil na 2:0 a ve 31´ pak přihrál Markovi Janšovi na třetí gól. Druhý poločas se pak již jen dohrával a kluci přidali už pouze dvě branky. V 50´se opět trefil Marek Janša a 58´zvýšil na 5:0 Roman Šugárek. Hosté pak využili naši laxnost v obraně a v poslední minutě upravili na konečných 5:1.