Brušperk : Fryčovice

V sobotu 19.4.2014 jsme zavítali k derby utkání do Brušperku.

Starší prohráli 5:4 po poločase 3:0. Už v desáté sekundě se řítil Martin Kutáč na domácího brankáře, ale nedal. A tak se domácí ujali v 10´vedení po naší hrubce. Celou první půli byli domácí fotbalovější a my hráli na brejky, ze kterých jsme si vypracovávali šance. Bohužel jsme se nevyvarovali hrubých chyb u nejzkušenějších hráčů, a tak šli domácí do kabin za stavu 3:0. Ve druhé jsme chtěli utkání zdramatizovat. To se nám povedlo, ve 45´a 49´ dal Martin Kutáč na 3:2, ale domácí se nezlomili a za pět minut už opět vedli o tři góly 5:2. Kluci se nevzdali a v 65´ a 68´ dal Martin Kutáč další dva góly a snížil na 5:4. Více jsme už však nestihli a tak jsme si připsali třetí jarní porážku.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci svému soupeři podlehli 8:2 po poločase 5:0. K utkání bohužel nedorazilo několik hráčů, a tak museli hrát zase převážně kluci z přípravky. Domácí byli lepší a vyspělejší, ale naši kluci svým houževnatým výkonem zejména ve druhé půli zabránili debaklu a druhou půli prohráli pouze 3:2. Branky dali hráč starší přípravky Lukáš Boček a hráč mladší přípravky Vojta Míček.