Fryčovice : Albrechtice

V sobotu 26.4.2014 jsme na našem hřišti přivítali Baník Albrechtice a starší i mladší žáci si připsali první jarní bod.

Starší žáci remízovali 5:5 po poločase 4:3. Hosté se sice v 8´ujali vedení, ale naši kluci se rychle otřepali během patnácti minut otočili na 4:1, když se třikrát prosadil Martin Kutáč a jednou z penalty Kuba Filipec. Poté naši kluci ztratili koncentraci a nechali hosty zkorigovat na 4:3. Hned na začátku druhé půle hosté srovnali na 4:4 a začínalo se znovu. Ve 43´ dal Martin Kutáč na 5:4 a v 50´se na něm vyfauloval hostující obránce. Místo toho, abychom oslabené hosty dorazili, tak jsme je v 65´ze zbytečné penalty nechali vyrovnat, přesto jsme v poslední minutě mohli ještě dvakrát skórovat, ale hostující brankář se vyznamenal.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci rovněž remízovali, a to 4:4 po poločase 2:3. Na rozdíl od minulých domácích zápasů jsme nezachytili začátek a brzy prohrávali 0:2, ale kluci se nevzdali a v 17´ Lukáš Boček dal na 1:2. Hosté sice opět odskočili na 1:3, ale Adam Šimečka gólem do šatny upravil na poločasových 2:3. Ve druhé půli hosté opět odskočili na 2:4, ale posledních deset minut bylo našich. V 50´ dal Lukáš Boček na 3:4. V 56´ byl stejný hráč faulován a nejmladší hráč na hřišti Vojta Míček z penalty vyrovnal na konečných 4:4 a kluci si tak připsali zasloužený první bod na jaře.