Sestava: Kokeš©, Volný, Tomek ( 68´Giňovský), Busek, Mikeš, Šubert, Kublák, Šugarek, Ligocki ( 88´Válek), Filipec ( 46´Karol), Urbiš.

Střídání: Válek, Giňovský, Karol

Branky: 38´Ligocki, 53´Kokeš, 87´Giňovský

Karty: 71´ŽK- Šugarek, 80´Busek

V sobotu jsme odehráli mistrovské utkání doma s celkem z Vratimova. Tento zápas jsme hráli v nových dresech, za které moc děkujeme a snažili jsme se tyto dresy pokřtít vítězstvím. Po některých změnách v sestavě, které byly vynuceny nemocemi a zraněními jsem z toho měl, trošku obavy ale kluci to zvládli velmi dobře. Hned od začátku se naši kluci snažili tlačit na soupeře a mít hru pod kontrolou ale nepodařilo se nám vstřelit branku. Soupeř si vypracoval za poločas jen dvě tutové příležitosti, kdy zůstali, dva hráči neobsazeni v naši šestnáctce ale naštěstí se jim nepodařilo zakončit tuto akci brankou. V 38´ byl dlouhým pasem za obranu vyslán Kokeš, který utekl po pravé straně a stříleným centrem po zemi do malého vápna umožnil Ligockému, aby ve skluzu tuto akci zakončil brankou a poločas skončil 1:0. Druhá půle začala opět skvěle v 53´dostal opět dlouhým pasem Urbiš, Kokeše za obranu a ten po dlouhém sprintu, překonal i když na dvakrát brankáře a vedli jsme 2:0. Kolem 60´se začala hra trošku otáček a soupeř tlačil až si v 71´po obraném zákroku (ŽK) Šugarka v šestnáctce vybojoval penaltu, kterou proměnil. Od teď jsme začali ještě více polevovat a soupeř nás zatlačil na naši půlku a my jsme se báli o výsledek. V 87´se podařilo Urbišovi podržet míč a zatáhnout ho do šestnáctky soupeře, kde na zadní tyči našel Giňovského a ten uklidil míč do soupeřové brány a pojistil nám výhru na 3:1.

Trenér: Dalibor Mašlonka