Dorost prohrál ve Václavovicích

Dorost Václavovice - Fryčovice 1:0

Dnes jsme zahájili novou sezónu. Za krásného odpoledne zajížděli naši dorostenci do nedalekých Václavovic vybojovat své první body. Bohužel se jim za celých 90 minut nepodařilo vsítit ani jednu branku. v 19. minutě po Řehákově přihrávce hlavičkuje Pinkava vedle branky. O chvíli později se dostává do šance Sváček, ale taky branku míjí. Je tu 29. minuta a Vrtný nahrává Sváčkovi, který opět střílí vedle brány. Sedm minut před koncem prvního poločasu Vrtný střílí zase vedle. Bohužel na šance se nehraje,a tak poločas končí 0:0. Do druhého poločasu nastupujeme s jedním střídáním. Na hřiště místo Miroly nastoupil do brány Kublák. V 59. minutě se domácí ujímají vedení. O minutu později dochází k druhému střídání, z hřiště odchází Pinkava a nastupuje Mikeš, který do dorostu přišel ze žáků. Vrtný se snažil několilkrát vsítit branku, ale bohužel se mu nepodařilo ji trefit. Budeme doufat, že příští týden doma proti Kunčicím budou kluci v lepší formě a vyhrajou.

Žluté karty - 15. minuta - Čížek
79. minuta - Klvaňa - Obě karty byly zbytečné za kecy!!!

Sestava - Mirola, Strakoš, Pinkava, Kokeš, Řehák, Svaček, Zahradník, Gřes, Čížek, Vrtný, Klvaňa