Fryčovice: Palkovice   4:1 (1:1)
Sestava:  Kublák, Šmíd, Rimel, Šubert, Kučera, Kokeš, Zahradník, Volný, Vrtný©, Král, Klvaňa, Urbiš.
Střídání: Klvaňa ( 45´-Urbiš)
Branky: 3´-1:0- Volný, 2:1- Vrtný, 3:1- Král, 4:1- Vrtný
Hráli jsme další nedělní  domácí utkáni po minulém volné víkendu. Takové volno našim klukům asi moc nevyhovuje, proto že byli asi moc unavení!!! hrát po poločase 1:1 s posledním manšaftem v tabulce a ještě proti klukům ročník 97 tak to je hrůza hruzoucí.  Tento poločas se mi ani nechce komentovat, protože takto odchozený zápas jsem už dlouho neviděl. I když jsme dali soupeři v druhé půli tři branky tak jsem s některými kluky, kteří jsou tahouni manšaftu hlavně záložní řada, která mě v tomto utkání velice zklamala. Moc by mě zajímalo jestli si to kluci vezmou trochu k srdci a v dalších utkáních nám předvedou, jak se bojuje o přední příčky v tabulce. Stále mě mrzí od některých kluků, kteří již nechtějí ve svém mladém věku dělat nějaký ten sport třeba ten fotbal, který hráli do nedávna. Tímto prosím i rodiče o podporu a pokusili se domluvit nebo alespoň promluvit si  se svými kluky, kteří přestali úplně hrát fotbal.
Trenér: Dalibor Mašlonka