Dorost deklasoval 6:0 Kunčice

dorost Fryčovice-Kunčice pod Ondřejníkem 6:0 poločas 5:0

Dnes dorost nastupoval na hřiště s vizí získat na domácím poli body a taky se jim to povedlo. V jedenácté minutě se ujíímají domácí vedení, kdy po autu zakončuje hlavou Vrtný. O minutu později zvyšuje na 2:0 Gřes. Je tu 17 minuta zápasu a Čížek střílí přímý kop, který míří do levé šibenice. Bohužel brankář hostů mu tuto střelu vyrazil a následuje roh. K rohovému praporku se staví Sváček střílí a Čížek zakončuje na 3:0. Ve dvacáté minutě zvyšuje Klvaňa na 4:0. Přichází 28 minuta zápasu a máme první střídání z hřiště kvůli zranění odchází Klvaňa a nastupuje Mikeš. Na konci prvního poločasu po přihrávce Sváčka střílí svou druhou branku zápasu Vrtný. Poločas končí 5:0. Do druhého poločasu nastupujeme s dalším střídáním na místo Gřese nastupuje Parma. V 60 minutě dochází k třetímu střídání, na místo Kučery nastupuje Šmíd. O minutu později upravuje Sváček výsledek na 6:0. I když jsme měli herní převahu více branek se klukům vsítit nepodařilo.V 66 minutě jsme ještě využili posledního střídání do hřiště šel Kublák na místo Šubrta. Ještě musím na závěr dodat, že hosté přijeli jen s desíti hráči tak to našim dorostencům trochu ulehčili. Bylo ale taky vidět, že přes velké vedro byli kluci v lepší formě než minulý týden. Vrtnému se dokonce podařilo dvakrát trefit bránu. Tento zápas se obešel bez karet. Jen tak dál. Příští týden zajíždí dorost do Metylovic.