Dorost veze výhru z Čeladné

Ve velmi oslabené sestavě nastoupili naši dorostenci na hřišti Čeladné.I bez  4 hráčů základní sestavy dokázal trenér postavit kvalitní sestavu , která by mu vynesla 3 body.1.poločas se hrál nahoru-dolů.Neproměněné šance jak z naší strany,kdy stříleli Bujnošek, Král, tak na straně Čeladné , kteří nastřelili břevno.45min a Čížek zahrává standartní situaci, kterou využívá Vrtný a otevírá skóre -0:1.Do druhého poločasu jsme nastoupili beze změn.Je tady 56min a Král ve 100% šanci přestřeluje bránu.Hned o minutu později střílí Sváček, ale míč se bohužel odráží od brankáře do břevna a na rohu.Míč si k rohovému praporku staví  Čížek a po pěkné kopnutém centru se hlavou trefuje opět Vrtný – 0:2.Do konce zápasu byly na obou stranách šance, bohužel ale neproměněné, výsledek tedy zůstává 0:2 a my si vezem 3 body domů!Příští víkend se naši kluci utkají na domácím hřišti se sousedními Hukvaldy.
Střídali: Šmíd za Krále, Mirola-nehrál
ŽK: Bujnošek