Sestava: Kokeš©, Volný, Tomek, Sobotík , Válek, Busek ( 81´Vašek), Mikeš, Šubert ( 54´Kološ), Kublák ( 79´Gilar), Šugarek, Ligocki ( 58´Válek), Gold ( 72´Cvaček)
Střídání: Válek, Cvaček, Vašek, Kološ, Gilar
Branky: 6´Kokeš, 7´Ligocki, 67´Gold, 76´Kološ
Karty: 35´ŽK- Volný, 72´ŽK- Sobotík
Tak, že nás čekal poslední podzimní zápas na domácím hřišti na Hukvaldech s posledním celkem tabulky Mořkov. Do utkáni jsme vběhli jako vítr a již v šesté minutě utekl po levé straně Ligocki, který zpětnou přihrávkou na šestnáctku našel Kokeše, který zakončil pohotovou střelou do brány, a vedli jsme 1:0. Po rozehrávce soupeře, jsme hned vybojovali míč, který se dostal k Ligockému, který byl před šestnáctkou soupeře a ten střelou k tyči zvýšil náskok na 2:0. Do poločasu jsme nepustili soupeře k žádné, vážnější situaci nám se podařilo pár kombinací, které jsme jen nezakončovali. Druhá půle byla opět v naší režii, kdy v 67´dostal rozběhnutý Gold míč za obranu a svou rychlostí utekl svému obránci a uklidil míč do soupeřovy brány. Po několika prostřídáni se naše hra nezměnila všichni naši hráči sehráli krásnou hru a šlo vidět, že si to užívali a hlavně chtěli střílet branky. V 76´ po skrumáži v šestnáctce obětavým zákrokem, dotlačil Kološ míč pod brankářovým tělem do brány. Po této se neudržet soupeřův brankář a po odpískáni branky zezadu podkopl Kološe, tuto věc rozhodčí vůbec neřešil a nebyl to poslední zákrok od soupeře, který neřešil rozhodčí, a málem to došlo k tomu, že se kluci mezi sebou porvali. Soupeř už jen v 87´minutě upravil po chybě našich obránců na 4:1 a rozhodčí po té v 88´ ukončil tento zápas, který vůbec nezvládl.
Trenér: Dalibor Mašlonka